O nas

Strona główna / O nas

Magiadzwięku.pl powstała w roku 2003, od początku istnienia oferując usługi realizacji dźwiękowych. Stopniowo poszerzaliśmy zakres swojej działalności zajmując się projektowaniem i wykonawstwem instalacji systemów nagłośnieniowych, oświetleniowych, audiowizualnych oraz konferencyjnych.
Nasze rozwiązania można spotkać w salach teatralnych, salach konferencyjnych, studiach koncertowo-nagraniowych, pubach, restauracjach, hotelach i obiektach sportowych.

W 2015 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi specjalistyczne z zakresu integracji systemów audiowizualnych, Magiadzwięku poszerzyła działalność o filię na Śląsku - z siedzibą w Częstochowie


Posiadana wiedza oraz długoletnie doświadczenie,  pozawalają nam przygotować optymalne rozwiązania. Wierzymy, że długotrwałe i przyjazne relacje pomiędzy naszą firmą a klientami, są najlepszą rekomendacją dla pracy, którą wykonujemy. Dzięki wyselekcjonowanej grupie specjalistów, potrafimy całą niezbędną uwagę poświęcić potrzebom naszych klientów i spełniać pokładane w nas oczekiwania.
Zapraszamy serdecznie do współpracy.

ZASTANAWIASZ SIĘ? MASZ PYTANIA? Z przyjemnością na nie odpowiemy! zadzwoń: 502 969 084 lub 667 534 028 lub napisz: biuro@magiadzwieku.pl