Inteligentny budynek

Strona główna / Oferta / Inteligentny budynek

Urządzenia podłączone do systemu wymieniają się między sobą informacjami, wykonują zaplanowane czynności, a całość jest zarządzana przez jeden panel dotykowy, lub aplikację na tablecie czy smartfonie.

Inteligentne instalacje pozwalają na sterowanie domem i oszczędność energii, zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa, estetyki automatyzacje codziennych czynności.

  • Sterowanie światłem
  • Sterowanie roletami/ bramami
  • Sterowanie temperaturą
  • Sterowanie sprzętem RTV
  • Sterowanie systemem nawadniania

Dzięki instalacji inteligentnego domu, Twoje miejsce zamieszkania stanie się obiektem ekologicznym i ekonomicznym w utrzymaniu. Koszty ogrzewania oraz oświetlenia mogą zostać zredukowane znacząco poprzez użycie automatyki domowej, która zadba o odpowiednią temperaturę oraz oświetlenie w każdym z pomieszczeń osobno.

1. Etap - omówienie możliwości systemu inteligentnego budynku (zakres automatyki, ilość stref oświetleniowych, obwodów elektrycznych itd.)

2. Projekt instalacji elektrycznej do sterowanie budynkiem

3. Kosztorys instalacji i podpisanie umowy

4. Wykonanie inteligentnej instalacji i uruchomienie systemu oraz szkolenie z obsługi

                      BASEN - zabezpiecz swój basen i kontroluj: pompy, filtry, ogrzewanie, tempeaturę. MULTIROOM - dziel się ulubiona muzyką w każdym pomieszczeniu swojego domu za pomocą wbudowanych głośników. INSTALACJE ALARMOWE I ANTYWŁAMANIOWE - miej podgląd na otoczenie z dowolnego urządzenia w Twoim domu lub przez internet z każdego miejsca na świecie np. będąc na wakacjach lub w pracy. CZUJNIKI RUCHU - wykrywają intruzów, włączają światła i aktywują automatyczne funkcje. OTWIERANIE/ZAMYKANIE BRAM I OKIEN - steruj napędem rolet i bram. DOMOFON W SIECI - zintegrowany system pozwala kontrolować bezpieczeństwo Twojego domu. ZARZĄDZAJ ENERGIĄ, REGULACJA TEMPERATURY - miej komfort, w domu oraz poza nim; oszczędzaj energię kiedy wyjeżdżasz. Kontroluj temperaturę w ogrodzie zimowym, piwnicy, akwarium i na poddaszu. ZARZĄDZAJ DOMEM POPRZEZ INTERNET - kontroluj i podglądaj stan Twojego domu z jakiegokolwiek miejsca przez internetowa. STEROWANIE OŚWIETLENIEM - ustawiaj ciepły i przyjemny nastrój w jadalni, podczas oglądania filmu lub innej rozrywki. Miej automatycznie wyłączone światła kiedy opuszczasz swój dom. Zapewnij odpowiednią jakość kontrolowania światłem oraz bezpieczeństwo Twojego domu kiedy jesteś poza nim. STEROWANIE SPRZĘTEM RTV/AGD - użyj pilota lub ekranu dokowego żeby sterować systemem kina domowego i sprzętem RTV. STEROWANIE W OGRODZIE - kontroluje zawory zawadniania trawników, posiada również czujnik deszczu i wilgotności.

ZASTANAWIASZ SIĘ? MASZ PYTANIA? Z przyjemnością na nie odpowiemy! zadzwoń: 502 969 084 lub napisz: biuro@magiadzwieku.pl