Instalacje multiroom

Strona główna / Oferta / Instalacje multiroom

System nagłośnienia multiroom pozwoli Ci na słuchanie Twojej ulubionej muzyki w dowolnym miejscu w domu, na tarasie czy w ogrodzie. Odtwarzaj muzykę korzystając z najlepszych serwisów streamingowych takich jak Spotify, Tidal czy Apple Music.

W skład takiego systemu nagłośnienia strefowego wchodzą: nie rzucające się w oczy głośniki, wzmacniacz wielostrefowy, a także źródła dźwięku. Dzięki centralnemu systemowi zarządzania oraz specjalnej aplikacji lub dedykowanej klawiaturze możliwe jest odtwarzanie dźwięku we wszystkich pomieszczeniach jednocześnie, lub w każdym z osobna. Takie rozwiązanie pozwoli nadać odpowiedni klimat i uzyskać najlepszej jakości dźwięk.

Instalacja multiroom jest idealnym rozwiązaniem dla osób które cenią sobie wygodę. Zainstalowane w ścianie lub suficie głośniki zaoszczędzą miejsca i nie zaburzą estetyki wnętrza, a dzięki centralnemu systemowi zarządzania oraz specjalnej aplikacji lub dedykowanej klawiaturze zobaczysz jakie to proste!

Odtwarzaj muzykę korzystając z serwisów streamingowych

Dostępne dla urządzeń z systemem iOS i Android

Korzystaj z telefonu, tabletu, dedykowanej klawiatury lub pilota

.

Głośniki umieszczone w suficie - dyskretne, nie rzucające się w oczy

Przykładowe zastosowanie rozwiązań instalacji multiroom


ZASTANAWIASZ SIĘ? MASZ PYTANIA? Z przyjemnością na nie odpowiemy! zadzwoń: 502 969 084 lub napisz: biuro@magiadzwieku.pl