Kino domowe

Strona główna / Oferta / Kino domowe

Żeby cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem i obrazem nie musisz posiadać prywatnej sali kinowej. Obecne rozwiązania zamontowanego kina domowego pozwolą Ci na uzyskanie równie wysokiej jakości w pomieszczeniach dziennych takich jak Twój salon. Z naszą firmą zobaczysz jakie to proste!

Dbając o Twoje potrzeby zajmujemy się montażem każdego systemu stereofonicznego, kina domowego 5.1 7.1, a także z certyfikatem THX czy dźwiękiem przestrzennym tzw. Dolby Atmos. Sprzęt dobierany jest zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i możliwościami aranżacji poszczególnych pomieszczeń.

W instalowanym kinie domowym cyfry 5.1 oraz 7.1 informują o ilości kanałów audio oraz głośników. Pierwsze cyfry 5/7 dotyczą ilości pełnozakresowych (od basu do najwyższych tonów) głośników, a drugie ilość głośników działających na najniższych częstotliwościach.

Instalując kino domowe, w zależności od Twoich preferencji i ulubionego materiału audiowizualnego, doradzimy i dostarczymy Ci gotowe rozwiązania dla systemów:

-Stereofonicznych
W obrębie montażu takiego systemu do kina domowego zaproponujemy Ci najlepsze urządzenia klasy hi-fi lub hi-end: zestawy głośnikowe, amplitunery, wzmacniacze tranzystorowe i lampowe, tunery radiowe, przedwzmacniacze, analogowe i cyfrowe końcówki mocy, źródła dźwięku takie jak odtwarzacze płyt CD, BLU-RAY czy audiofilskie gramofony do odtwarzania płyt analogowych.
Dodatkowo dla wygody obsługi cały system zintegrujemy z systemem sterowania pilotem uniwersalnym Pro Control lub RTI, które jednocześnie mogą służyć do obsługi inteligentnego domu.

-Wielokanałowych (instalacja kina domowego)
W obrębie takiego systemu zaproponujemy Ci najlepsze urządzenia audio-wideo:

 • zestawy kolumn głośnikowych dla wielu kanałów: kolumny przednie, centralne, tylne, boczne dla systemów 6, 7, 8 i więcej kanałowych;

 • wielokanałowe zespoły głośników do zabudowy w ścianach jeśli sala kinowa i wystój wnętrza tego wymagają;
 • komponenty audio-wideo takie jak: amplitunery kina domowego,
  • wzmacniacze kina domowego,
  • procesory kina domowego,
  • wielokanałowe końcówki mocy,
  • przedwzmacniacze kina domowego z wbudowanymi dekoderami dźwięku wielokanałowego 
 • komponenty źródłowe obrazu  wysokiej rozdzielczości 4k i Full HD takie jak odtwarzacze BLU-RAY, tunery satelitarne HD, tunery cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T;

 • telewizory i ekrany Full HD i 3D, projektory kina domowego Full HD i 3D, mogące prezentować idealny obraz nawet o przekątnej powyżej 100" na dedykowanych ekranach projekcyjnych z możliwością zabudowy w suficie, montowane na ścianie lub przenośne razem ze statywem. 

ZASTANAWIASZ SIĘ? MASZ PYTANIA? Z przyjemnością na nie odpowiemy! zadzwoń: 502 969 084 lub napisz: biuro@magiadzwieku.pl