Sale konferencyjne

Strona główna / Oferta / Sale konferencyjne

Projektowanie, dostawa oraz instalacja kompletnych systemów audiowizualnych dla sal konferencyjnych - wyposażenie sali konferencyjnej.

Wszystkie niezbędne przyłącza w jednym miejscu pozwolą na szybkie i łatwe przeprowadzenie wszelkich prezentacji oraz spotkań firmowych. Ekran i projektor pozwoli na nanoszenie zmian w czasie rzeczywistym, a rozbudowany system audio poradzi sobie z każdym formatem dźwięku nawet przestrzennego. Przy aranżacji wyposażenia sali konferencyjnej nie zapominamy również o systemach telekonferencji, ponieważ w ofercie znajduje się również szeroki wybór urządzeń i rozwiązań pozwalających na swobodne prowadzenie rozbudowanych konferencji na odległość.

Prezentacje multimedialne - łatwiejsze niż kiedykolwiek

ClickShare sprawia, że połączenie do systemu w sali konferencyjnej sprowadza się do wciśnięcia przycisku. To jedno kliknięcie nie tylko umożliwia prezenterowi uzyskać widok swojej prezentacji na dużym ekranie ale również zachęca innych uczestników do bardziej aktywnego udziału. Nieważne z jakiego urządzenia korzystasz - laptop PC, MAC czy smartfon lub tablet - udostępnianie jest równie proste. Rezultatem jest zwiększenie efektywności spotkań czy szkoleń a także skuteczniejsze podejmowanie ważnych dla Twojej firmy decyzji.

Wideokonferencje

Kompletne rozwiązania telekonferencyjne oraz systemy wideokonferencyjne dla pokoi spotkań, sal posiedzeń zarządów oraz gabinetów prezesów firm. Dostarczymy niezbędne urządzenia, przeprowadzimy instalację oraz przeszkolimy zamawiającego w szybkim i sprawnym użyciu systemu. Doradzimy również w wyborze odpowiedniego dostawcy usług aby korzystanie z całego systemu wideokonferencyjnego było intuicyjne.

Nagłośnienie
Projektowanie, dostawa sprzętu oraz wykonawstwo nagłośnienia radiowęzłowego hoteli, pensjonatów oraz ośrodków wypoczynkowych. Dla inwestorów realizujących systemy nagłośnienia w obiektach, oferujemy usługi oraz sprzęt na najwyższym europejskim poziomie. Dodatkowo firma dysponuje własnym zestawem nagłośnienia, który oferujemy w usługach nagłośnienia imprez okolicznościowych, plenerowych, spotkań firmowych, szkoleń, prezentacji, akcji reklamowych.

ZASTANAWIASZ SIĘ? MASZ PYTANIA? Z przyjemnością na nie odpowiemy! zadzwoń: 502 969 084 lub napisz: biuro@magiadzwieku.pl