Smart Lock Dana Lock V3 - Inteligentny zamek do drzwi. Czy ma to sens? Jak może ułatwić funkcjonowanie?

Strona główna / Blog / Smart Lock Dana Lock V3 - Inteligentny zamek do drzwi. Czy ma to sens? Jak może ułatwić funkcjonowanie?

Inteligentny zamek do drzwi. Czego możemy oczekiwać po takim urządzeniu? Czy takie urządzenie może być uzupełnieniem systemu zabezpieczeń w każdym domu?

Jako przykład posłuży nam zamek Danalock V3 w wersji z Bluetooth oraz Z-Wave.  Obsługa obu kodowanych systemów radiowych dała nam możliwość swobodnej integracji z oferowanymi przez nas urządzeniami. Skutkiem tego jest możliwość zautomatyzowania  zamka w drzwiach, jak również zdalnej jego obsługi przy użyciu aplikacji. Oprogramowanie Danalocks V3 daje również możliwość ustawienia dostępu dla gości.

Dzięki bezprzewodowej komunikacji Z-Wave, w połączeniu z usługami lokalizacji, alarm uzbroi się, drzwi będą zamknięte, a ogrzewanie nie będzie pracować niepotrzebnie generując koszty, podczas nieobecności domowników.
Opcji programowania  funkcjonalności jest bardzo wiele. Automatyka domowa powinna ułatwiać życie a nie komplikować je. Można więc dla własnej wygody  doprowadzić do  takiego działania. 

Otwarcie zamka w drzwiach może spowodować na przykład to, że alarm rozbroi się, po zmroku zapali się światło w wiatrołapie i w kuchni, a system nagłośnienia zacznie odtwarzać ulubioną playlistę, przy której najlepiej przygotowuje się posiłki po powrocie z pracy.

Jakie Wy macie pomysły na wykorzystanie automatyki domowej?? Co Waszym zdaniem może  być przydatne? Czekamy na Wasze sugestie.


Poniżej film z instalacji zamka wraz z przedstawieniem funkcji asysty przy otwieraniu/zamykaniu. Zamek pasuje właściwie do każdych drzwi i jest bardzo prosty w instalacji.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

ZASTANAWIASZ SIĘ? MASZ PYTANIA? Z przyjemnością na nie odpowiemy! zadzwoń: 502 969 084 lub napisz: biuro@magiadzwieku.pl